Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

''Silmido [2003] ''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 ''''Silmido [2003] '''' Bir C.tesi 23 Mayıs - 13:36:34

NiLLy Lee


Onursal Üye
Onursal Üye

IMDb Köprüsü.

Tür: Aksiyon, Dram | Süre: 135dk. | Yapım: 2003/Güney Kore

Yönetmen: Woo-Suk Kang
Oyuncular: Sung-kee Ahn, Kyung-gu Sol, Jun-ho Heo, Jae-yeong Jeong, Seong-jin Kang

1968 Ocağında Kore Cumhuriyeti Ulusu 124. Birliği üyesi 31 kişi, Mavi Ev'e (Kore Başkanlık Sarayı) saldırmak göreviyle Güney Kore'ye sızdı.124. birlikten tek sağ olarak ele geçirilen KIM Shin-jo TV'de canlı yayınlanan mahkeme sırasında, "sızmanın maksadı, neydi?" sorusuna, "Ben, başkan Park Chung-hee'nin boğazını kesmeye geldim." diye haykırması tüm ülkenin kanını dondurdu.

Jae hyun cinayete teşebbüs suçuyla idama mahkum edilen In-chan'a, kılıcını vatanı için kullanması durumunda hayatına yeniden başlayabileceğini söyler.H.D.I projesi kapsamında yapılan bu beklenilmeyen teklif In-chan gibi ölüm veya ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış 30 kişiye daha söylenmiştir.

H.D.I projesi ölüm veya ömür boyu hapse çarptırılmış 31 kişinin, başkan Park Chung-hee'ye yapılan suikast girişimine misilleme yapmak amacıyla, Kuzey Kore Başkanlık Sarayını havaya uçurmak için Silmido adasında askeri eğitim ile zorlu bir eğitim almalarını sağlıcak çok gizli bir projedir.Proje başarıya ulaştığı zaman ölüm veya ömür boyu hapse çarptırılmış 31 özel birim üyesine hayata yeniden başlamaları sözü verilir.

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz