Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

''Korea-Sarang Üyelerinin Aldıkları Rütbelere Göre Görevleri''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Prens Yuri


Üstad Üye
Üstad Üye
TÜM ÜYELERİMİZE BAŞARILAR.

Majesteleri Kral: Sitenin ana admini ve en yetkili kişisidir. Her konuda söz sahibidir ve tüm siteyi düzenlemeden sorumludur. Diğer üyeleri görevden alma, banlama ve görevlerini yükseltme yetkisine sahiptir.

Majesteleri Kraliçe: Sitenin ikinci ana adminidir. Kral'dan sonra en yetkili kişidir ve kralın sahip olduğu tüm görevlere sahiptir.

Ekselansları Veliaht Prens: Korea-sarang'ın adminidir. Kral olmayınca en yetkili kişidir. Kraliçeden daha üstündür. Ancak kraliçenin bir alt rütbesidir. Site düzenin sağlama, yetkilileri banlama ve üyelerin yardımlarına koşma yetkisine sahiptir.

Ekselansları Veliaht Prenses: Korea-sarang'ın adminidir. Sitede konu açma, konuları düzenleme vve banlama yetkilerine sahiptir.

Ekselansları Prens: Korea-sarang'ın genel moderatörüdür. Sitede konuları düzenleme, konu açma yetkilerine sahiptir. Admin olmadığı için üyeleri banlama yetkisi yoktur.

Prenses: Korea-sarang'ın genel moderatörüdür. Prensle aynı yetkilere sahiptir.

Saray Cariyeleri: Korea-sarang'ın moderatörüdür. Rütbe olarak sitede en çalışkan bayan üyelerde seçilirler. Üyelerin en kıdemlisidir.

Baş Rahibe: Korea-sarang'ın moderaörüdür. Rütbe olarak sitede en çalışkan bayan üyelrden seçilirler. Ancak cariye rütbesinin bir alt kademesidir. Gerektiğinde Kral'ın karalarına etki edebilir ve genellikle her dediği yapılır.


Başbakan & Yardımcısı: Korea-sarang'ın moderatörüdür. Bakanları yönetme yetkiine sahiptir. Gerektiğinde bakanları şikayet edebilir. Sitenin genel moderatörüdür. Başbakan yardımcısı ise başbakan yokken onun yetkilerine sahiptir. Konuları düzenleme, üyeleri uyarma ve site düzenini sağlama yetkilerine sahiptir.

Bakanlar Kurulu: Korea-sarang'ın moderatörüdür. Başbakanın konrolündedir. Moderatör olduğu konuları düzenleme ve konu açma yetkilerine sahiptir. Görevli olduğu konuda çalışmazsa görevinden alınır ve bir daha bakan olamaazlar.

Baş Müfettiş: Sitenin moderatörüdür. Görewvli olduğu konularında sorumludur.

Baş Sekreter: Sitenin moderatörüdür. Ancak tüm sekreterlerin sorumlusudur. Sekreterliği görevden alma yetkilerine sahiptir.

Kraliyet Sekreterleri: Sitenin çalışkan üyelerindendir. Moderatör yetkisi yoktur. Ancak kraliyet ailesine mensup olanların sağ koludur.

Sekreterler: Sitenin üyesidir. Sitede online olup konu açarak yükselirler. Moderatör yetkisi yoktur. Sitede konu açarak yükselebilirler.

Saray Beyi: Sitede kral ve prenslerin yardımcısıdır. Onların site duyurularını yayımlar ve iletir.

Saray Nedimesi: Sitede kraliçe, prenses ve cariyelerin yardımcısıdır. Onların site duyurularını yayımlar ve iletir. Sitede konu açarak yükselebilirler.

Saray Memurları: Sitede aktif üyelerden oluşur. Konu açarak ve yorum yaprak aktifliklerine göre rütbeleri yükselir.

Kraliyet Muhafızları : Sitede 25 mesaj atan her üye bu gruba dahildir. Sitede moderatör olmak için ilk aşamadır.

Kraliyet Halkı: Site üyelerinden oluşur. Her yeni üye bu gruba dahildir. Mesaj atarak yükselebilirler.

Sürgün Cezalısı: Sitede huzuru bozmaktan dolayı siteden atılanların grubudur. Bu grubun üyesi siteye bir daha giremez.

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

MeLankoLia


Yeni Üye
Yeni Üye
saoLun Smile

Kullanıcı profilini gör

park ji-sung


Aktif Üye
Aktif Üye
[b]MeLankoLia Eğer çok çalışırsan Sende bir rütbe alabilirsin.Sayın Yuri böyle bir konuya bence gerek yoktu.Zaten Kralımız Böyle bir konu açmıştır ve mevcuttur.
[/b]

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content


Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz