Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'' Güney Kore Telekom Heyeti Türkiye'ye Geliyor ''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

NiLLy Lee


Onursal Üye
Onursal Üye

Güney Kore Cumhurbaşkanının Türkiye ziyareti sırasında, heyetinde yer alan telekomünikasyon ve bilişim sektör temsilcileri ve Güney Kore Haberleşme ve Bilişim Bakanlığı tarafından 1988 yılında kurulan Korea IT Industry Promotion Agency (KIPA) Başkanı Mr. Hyun Jin Ko’da yer alacak.

Telekomünikasyon ürün ve hizmetleri, genişband erişimi ve e-devlet uygulamalarında dünyada en önde gelen ülkeler arasında yer alan Güney Kore’nin Cumhurbaşkanı Mu Hyun Roh, iki ülke arasındaki ilişkileri daha da güçlendirmek amacıyla 14-17 Nisan tarihleri arasında Türkiye'ye gelecek.

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Yoo Shine


Müdavim Üye
Müdavim Üye
Cumhurbaşkanı ile birlikte gelen telekom heyetinde, telekomünikasyon ve bilişim sektör temsilcileri ve Güney Kore Haberleşme ve Bilişim Bakanlığı tarafından kurulan Korea IT Industry Promotion Agency (KIPA) Başkanı Mr. Hyun Jin Ko da yer alıyor. Güney Kore aynı zamanda telekomünikasyon servislerini ve e-devlet uygulamalarını en yaygın kullanan ülkelerden biri olarak biliniyor. Kendi altyapısı ile hem müşterilerine, hem de diğer servis sağlayıcılara hizmet veren sayılı kurum arasında yer alan DorukNet, Türkiye'nin seçkin firmalarına, erişim, veri merkezi ve güvenlik hizmetleri sunuyor. DorukNet, geçtiğimiz yıl, telekomunikasyon sektörünün serbestleşmesi sonrasında ses hizmetleri de sunmaya başladı.

Kullanıcı profilini gör

#MeLek.


Aktif Üye
Aktif Üye
Teşekkürler bilgi için

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content


Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz