Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 20. Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_YuRi_


Administratör
Administratör
20. Bölüm ÖzetiDuk Man, kraliyet ailesine ait hançerin kime sahip olduğunu tam Kraliçe Maya'ya açıklayacakken Prenses Cheonmyeong ve Hwarang Yushin gelir. Prenses açıklamamasını söyler fakat Duk Man kim olduğunu öğrenmek için söylemek istemektedir. Bu sırada Prenses gerçekleri annesine açıklar ve ikiz kardeşinin karşısındaki nangdo olduğunu söyler. Buna inanmak istemeyen Duk Man oradan uzaklaşır. Bunun doğruluğunu Hwarang Yushin'de onaylar.

Mishil, arşiv odasından çalınan mürekkebi çalan kişiyi, onu satarak karşılığında başka bir şey alan tüccar sayesinde bulur. Soron onu burada konuşturur ve ona belgeyi verenin Duk Man olduğunu itiraf eder. Onun alıkoyulduğunu öğrenen Efendi Yulce adamlarıyla onu alır ve o da aynı şekilde sorgular. Herkes ne amaçla majestelerine mektup yazdığını merak eder ve nangdo Duk Man'ın peşine düşerler.

Duk Man geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra ayrılmayı ve tekrar çöle dönmeyi düşünür. Fakat Hwarang Yushin ona engel olur, Duk Man bu durumda Prenses'in isteğine uyup Sorebol'dan ayrılacaktır.

Hwarang Yushin herkesin onun peşinde olduğunu anlar ve onu atına bindirerek uzaklaşır. Fakat onun peşinde efendi Yulce tarafından gönderilen iki hwarang vardır. Dahası Chilso'da onu fark etmiştir.

Kullanıcı profilini gör

Eun-Mi Jo


Yeni Üye
Yeni Üye
süper bir bölümdü

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz