Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 19. Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_YuRi_


Administratör
Administratör
19. Bölüm ÖzetiJoo Bang, Duk Man'a Yushin'in onun gerçek cinsiyetini zaten bildiğini söyler. Bu sırada Duk Man bir duş sırasında Yushin'in kendisini gördüğünü anımsar.

Prenses Cheonmyeong, Duk Man'ın aslında kız olduğunu öğrenir ve bu durum gerçekten onu şaşırtır. Yushin'e bu gerçeği saklamamız gerektiğini söyler.

Duk Man, Yushin'e cinsiyeti ile ilgili gerçeği bilmesine karşın neden bir şey yapmadığını sorar. O da prensesin isteğiyle onu alayına aldığını ve bu gerçeğin kendisi için önemli olmadığını söyler.

Majestelerinin yardımcılarından Efendi Yulce, Sohwa'yı Mishil'in elinden kurtarmaları gerektiğini majestelerine anlatır. Bunun için tapınağı izletir. Mishil Chilso'nun Sohwa'ya olan bağlılığını kırabilmek için onu saraydan uzaklaştırmaya çalışır. Saray dışına çıkmışken Sohwa yı yakalayıp tekrar saraya getirecektir. Fakat onun peşinde olan sadece Mishil değildir, Efendi Yulce'de Sohwa yı yakalatır ve kıyafet değiştirerek saraya gelmesini sağlar.

Mishil ise Chilso'ya gerçeği bildiğini, Sohwa'yı ne yapıp edip bulacağını Söyler.

Majesteleri ve Kraliçe Sohwa'yı görür. Sohwa hiçbir şey konuşamamaktadır. Fakat Kraliçe'ye ikizin yaşadığını ve bu sarayda olduğunu söyler.

Kraliçe, Prensese gidip gerçeği öğrenmek ister fakat prenses ikizin kimliğini gizli tutmak istemektedir. Kraliçe ne yapıp edip kendisi öğreneceğini söyler.

Duk Man, Yushin ve Prensesin isteğiyle saray dışına gidecekken kimliği hakkında bir şeyler bilmek amacıyla Kraliçe ile buluşur. Bunu anlayan prenses ve Yushin'de Duk Man'ın buluşmuş olabileceği yere gelir.

Kullanıcı profilini gör

Prens Yuri


Üstad Üye
Üstad Üye
paylaşım için teşekkürler majesteleri ...

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Kim Yoo Shin


Yeni Üye
Yeni Üye
paylaşım için teşekkürler majesteleri ...

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content


Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz