Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 8. Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_YuRi_


Administratör
Administratör
8. Bölüm ÖzetiBu işin arkasındaki kişinin Mi Shil olduğunu anlayan Joo Bong kaçar. Bo Jong'da ertesi gün iyileşip saraya dönecektir. Duk, Joo Bong ve Go Do her yerde aranmaktadır.

Bo Jong'u sarayda gören prenses şaşırmıştır ve haksız duruma düşmüştür. Sorebol'a dönüş yolunda Joo Bong ve Go Do yakalanır. Bunu gören Duk Man, Yushin'den yardım ister fakat o yardım etmez. Bu sırada Yongsun'un kardeşini görür ve ona açıklar. Kralın huzuruna çıkan Duk Man burada Tapınağa saldıran kişiyi Bo Jong olarak gösterir. Bo Jong bunu reddeder fakat gösterdiği yüzükle bunu kanıtlar.

Mi Shil bu durumda prensese karşı kaybetmiştir. Prensesin istediği gibi Kim Seo Hyeon Sorebol'a gelecektir.

Joo Bong ve Go Do da kurtarılarak hapse tıkılır. Bu güvenlikleri içindir. Bu arada prenses Mi Shil'e bu üç kişiye dokunmamak şartıyla karışmayacaktır. Ayrıca prensesin isteğiyle Duk Man, Joo Bong ve Go Do, Ejder Çiçeği Alayına katılırlar...

Sorebol'a geldiklerinde diğer Hwaranglar tarafından reddedilirler ve bayrakları kesilir. Bayrağın geriye kalan kısmı için kendileriyle savaşmalarını ister.

Burada eğitime başlayan Duk Man, Munno'yu araştırırken bir tapınağa girer ve burada Chilsuk adını görür (Annesi ile kendisinin peşindeki savaşçı). Bu sırada yakalanarak Mi Shil'e götürülür.

Mi Shil burada Yoresa tapınağına neden gittiğini öğrenmeye çalışır. Munno ile tanışmak istediğini söyler. Mishil bir hwarang olduğunda kendisini bulmasını söyler.

Bu sırada çocuğun kaybolduğunu öğrenen Yongsun'un kardeşi onu oradan alarak tekrar birliğine götürür.

Kaybolduğundan dolayı Yushin ona kızmıştır ve kum torbası bağlatır eğitimde, bu torba her geç kaldığında artmaktadır. Eğitim günleri bir bir geçmektedir.

Kullanıcı profilini gör

Prens Yuri


Üstad Üye
Üstad Üye
paylaşım için teşekkürler...

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz