Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Muhteşem Kraliçe (Queen Seon Duk) 7. Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_YuRi_


Administratör
Administratör


7. Bölüm ÖzetiDuk Man Cheonmyeon'u da tehlikeye sokmak istemez ve kendini denize atar. Gözlerini açtığında bir kıyıdadır. Öğrenir ki Cheonmyeon onu kurtarmak için kendisinden sonra denize atlamıştır.

Bu sırada Ha Jong tapınağa saldırır. Fakat Munno burada yoktur. Oradaki olaylardan haberi olmadan her ikisi de oraya gider. Ve burada yakalanırlar. Ama bir şekilde kaçmayı başarırlar. Bu sırada suikastçilerin başı Bo Jong'un yüzü görünür. Prenses onu tanımaktadır. Burada başka bir grup onların peşine düşmüştür. Duk Man'a gelen bir ok Cheonmyeong'un koluna isabet eder ve prenses yuvarlanarak aşağı düşer. Duk Man'ın boynuna da kılıç dayandığında grubun başı bir ok ile onu durdurur.

Prensesin kaybolduğu haberini alan Kral Jinpyeong, Manno şehrine gider ve kızını arattırmaya başlar.

Ertesi gün Duk Man, yaralı Bo Jong'u görür ve onu bir kulübeye götürür. Şehirden yardım bulmak isterken Joo Bong'u görür ve ondan aldığı eşyalar karşılığında onunla gelmesini ister. Joo Bong buraya geldiğinde ondaki bir yüzüğü alacaktır (Bu yüzük daha sonradan Duk Man'ın eline geçer).

Prensesi de Kim Yushin bulacaktır (Fakat prenses olduğunu bilmemektedir). Burada eğitim için bulunmaktadır ve eğitim tamamlanana kadar elinde tutmaktadır. Madalyon, Duk Man'ın ona verdiği montun cebinden çıkar ve hırsızlıkla suçlanır. O ise kendinden emin emniyet birimlerine teslim edilmesini ister.

Eğitim çalışmasını tamamlayan Kim Yushin şehre döndüğünde onun resminin bulunduğu bir duyuruda prensesin arandığını okur ve hemen onu babasına götürür.

~ Kim Seo Hyeon: Kim Yushin'in babası ve Manno valisi.

Kral, Kim Yushin'i huzura çağırır. Burada prensese yaptıklarından dolayı pişmandır fakat prenses onu savunur ve hayatını kurtardığını söyler.

Yaptığının karşılığı olarak Kim Seo Hyeon'u Sorebol'a götürmek ister. Mi Shil buna karşıdır. Prenses saldırının arkasındaki kişinin Bo Jong olduğunu söyler ve göremediğinden bahseder. Yarına kadar gelmezse saldırının ardında onun olacağı kanıtlanacaktır.

Yarına kadar süresi olan Mi Shil onu arattırmaya başlar. Bulan kişiye 30 altın verileceğini duyan Joo Bong, Duk Man'la anlaşır. Bu işin arkasında kimin olduğunu görmek şartıyla anlaşırlar. Ve geldiklerinde Joo Bong bir gerçeği öğrenir. Onu aratan kişi Mi Shil'dir.

Kullanıcı profilini gör

Prens Yuri


Üstad Üye
Üstad Üye
paylaşım için teşekkürler...

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz