Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dizinin Yönetmenleri - Park Hong-gyun & Kim Geun-hong

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_YuRi_


Administratör
Administratör
Dizinin Yönetmenleri Park Hong-gyun (박홍균) & Kim Geun-hong (김근홍)
Dizimiz sadece en iyi yazarlara, en yetenekli oyunculara ve mükemmel ve detaylı bir senaryoya sahip değil, aynı zamanda iki yönetmenin güçlü bir birliğinede sahip:

New Heart isimli dizisi sayesinde tıbbi dizilerle ilgıli yeni bir dönem başlatan yönetmen Park Hong-gyun ve izlediğimiz en güzel tarihi dizilerde Lee Byeong-hun ile birlikte çalışmış Kim Geun-hong (
Tıklayınız).

Diziyle ilgili Park'ın yorumu şöyle: ''Mi-shil rolüyle Go Hyeon-jeong beklediğimizden % 120 daha iyi bir performans sergiliyor. Mi-shil izleyiciler için biraz alışılmamış bir karakter ve performansı çok başarılı. Çok memnunum.''
Özellikle Ningsia Vilayetindeki çöllerde, parklarda ve diğer yerlerdeki çekimlerde Queen Seon Duk ekibi kum fırtınalarıyla ve sıfırın altında 20 derece soğukla mücadele etmek zorunda kaldı. Yönetmen Park, genç oyuncu Nam Ji-hyeon için: ''Kendisi oyunculuk potansiyeline sahip ve izleyicilerin beklentilerinin fazla olabileceği biri'' dedi.

Yönetmen ikilisinin diğer üyesi tarihi diziler uzmanı Kim Geum-hong. Kendisinin benzersiz bir alışkanlığı, yeni bir projeye başlarken her zaman saçlarını sarıya boyatması. Daha önceki başarılarından dolayı herkes bunun iyimser bir işaret olduğunu düşünüyor. Ancak yönetmen Kim'in bu konuyla ilgili görüşü şöyle: ''Bu dizinin büyük bir proje ve tarihi bir dönemin bir parçası olması sebebiyle kendimi dizi ekibinin içinde belirginleştirmek istedim. Böylece bir kalabalığın içinde ekip tarafından daha kolay bulunabilirim. Bu benim onlara bir hizmetim.''

İki yönetmen de dizi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdi.

ENGLISH


This drama is backed by not only the best writers and the most talented actors as well as a solid and detailed storyline, but it also has the powerful combination of two directors:

Director Park Hong-gyun, who opened a new era of medical dramas with New Heart, and the young director Kim Geun-hong, who worked alongside Lee Byeong-hun in some of the greatest historical dramas.

Park commented of the drama, "Go Hyeon-jeong as Mi-shil is performing 120% more than our expectations. Mi-shil is a bit of an unfamiliar character to the viewers, and it seems her establishment as a character has been successful. I'm satisfied."
On set in the Ningsia Province, in the desert, in parks and other locations, the Queen Seon-deok crew had to fight a battle with sandstorms and the freezing cold 20 degrees below zero, Celcius. Park had a word of praise of young actor Nam Ji-hyeon, "She has great potential as an actress and is someone viewers should have high expectations for."

The other member of the director duo is young director Kim Geun-hong, a historical period drama specialist.
One unique habit of director Kim Geun-hong: every time he goes into a new project, he dyes his hair yellow. Everyone thinks it's a hopeful sign since he has had a lot of success in the past. On the other hand, director Kim explains it as, "Since it's a huge project and a historical period piece, I just want to make myself stand out so the staff can find me easier in a crowd. It's my service to them."

Both directors expressed their satisfaction.


Kaynak / Source: MBC

Kullanıcı profilini gör

Prens Yuri


Üstad Üye
Üstad Üye
paylaşım için teşekkürler majesteleri ...

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz