AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

My Girl (Mai Geol) 6. Bölüm Özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dae jang geum
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Favori Diziniz : saraydaki mücevher
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 271816
Ruh Halim :

MesajKonu: My Girl (Mai Geol) 6. Bölüm Özeti   C.tesi 22 Ağus. - 16:55:10

Aşıkların zamanı derler ve herkes öpüşmeye başlar. Yoo Rin Gong Chan ve Kim Sae Hyun da öpüştüğünü görür ve şaşırır. Bu arada Jung Woo gelir ve ona sevdiğin kişi Gong Chan mıydı diye sorar Yoo Rin’e biri çarpar ve o Jung Woo nun kollarına düşer o sırada ışıklar açılır. Jung Woo Yoo Rin e Gong Chan dan hoşlanmasının hiç bir sakınca olmadığını zaten onun gerçek kuzeni olmadığını söyler. Gong Chan’a aşık olursa incineceğini söyler. Yoo Rin o gece yaşadıklarına inanamaz. Orayı terk eder kapıya çıkar Jung Woo da Gong Chan a Yoo Rin ile ilgilenmesini söyler. Gong Chan Yoo Rin yanına gider biraz beklemesini arabayı getireceğini söyler. Yoo Rin Gong Chan a bana karşı iyi olma ya gerçekten senden hoşlanırsam yani bana karşı bir abi gibi davranma yoksa seni bırakmak benim için zor olur der. Gong Chan arabayı getirir bu sefer Kim Sae Hyun Gong Chan dan kendisini eve bırakmasını ister. Yoo Rin arabaya binmez biraz daha kalacağını söyler. Jung Woo ile birlikte yürürler. Yoo Rin ondan sahte kuzen olduğunu öğrendiğini Gong Chan’a söylememesini ister. Eve döner. Artık Gong Chan la karşılaşmamaya çalışır o geldiğinde hemen odasına gider. Kim Sae Hyun Gong Chan’ın Yoo Rin ile ilgilenmesini kıskanmaktadır. Yoo Rin asansörde biriyle karşılaşır bu adamın konuşmalarından katil olduğunu saat 6 da oteli havaya uçuracağını öğrenir ve bunları Gong Chan’a söyler. Gong Chan gerçekten doğru olup olmadığını sorar kamera kayıtlarına bakarlar. Adamın kaldığı odaya girerler ama hiçbir şey bulamazlar çünkü adam katil değildir telefonda sadece yazdığı romandan bahsetmiştir, adam bir yazardır.

Eve dönmek için taksiye binerler Gong Chan arabada uyuyakalır. Jung Woo da Yoo Rin’i görmek için evlerine gelir bekler ama o bir türlü gelmeyince kalkar arabasına biner o arada taksi gelir Jung Woo ikisini görür. Yoo Rin’i arayıp yorulduğunda ne yapmayı düşünüyorsun diye sorar. Yoo Rin etrafına bakınır ve onu görür. Jung Woo duyguların çok açık bilinmesini istemiyorsan dikkatli ol der ve gider. Yoo Rin Gong Chan’ı uyandırır. Onunla bir yerde otururlar Yoo Rin artık kuzenin olmak istemiyorum büyükbabada iyileşti der. Gong Chan baban dönene kadar kalabilirsin gitmek zorunda değilsin der. Yoo Rin aslında babam bugün beni aradı Japonya da bir iş bulmuş der. Büyükbabaya söylerken yardım etmesini ister. Eve dönerler. Yoo Rin’in babasını hapse atarlar Yoo Rin de babasını kurtarmak için onu içeri attıran adamla uzlaşmaya gider. Gong Chan Yoo Rin’i merak etmeye başlamıştır. Adam ondan içki içmesini şarkı söylemesini ister Yoo Rin kabul etmek zorunda kalır. Adam sonra ondan yarına kadar para ister. Yoo Rin babasını kurtarır. Babasını kuzenlerinin yanına götürür. Ertesi akşam Gong Chan Yoo Rin’e dışarı çıkalım der. Dışarıda kar yağıyordur bugün Yoo Rin’in doğum günüdür Gong Chan unutmamıştır. Odaya girer ve telefon çalar arayan Yoo Rin’in babasıdır. Gong Chan Yoo Rin’in doğum günü hediyelerini sattığını ve Yoo Rin’in yalan söylediğini babasının Japonya da olmadığını anlar. Yoo Rin ile kavga ederler Yoo Rin kuzenlerinin yanına gider. Sabah Yoo Rin dışarı çıktığında babası bir not bırakarak gitmiştir. Yoo Rin babasını aramaya çıkar. Gong Chan da Yoo Rin’in babasının gittiğini öğrenir hemen arabaya biner ve Yoo Rin’in yanına gider.
Kullanıcı profilini gör

My Girl (Mai Geol) 6. Bölüm Özeti
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Happy Birthday Serena Van Der Woodsen
» Pasaklı Tanrıça