Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Forum Yöneticileri! Tanışalım.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir Cuma 10 Tem. - 22:07:15

park ji-sung

Aktif Üye
Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar.Ben Prens Park ji-sung.Beni pek bilmezsiniz,Bazı sağlık sorunlarından dolayı forumda pek görev yapamadım.Ama artık işim ve bir aksilik olmadığı sürece buradayım.Ben pek sizleri tanımıyorum,Ondan Sizler Kendinizi Burada tanıtırsanız sevinirim.Hadi!Bekliyorum sizleri:)

Kullanıcı profilini gör

2 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 11 Tem. - 12:28:08

NiLLy Lee

Onursal Üye
Onursal Üye
Herkese Selam,

Ben Ana Kraliçe NiLLy Lee..

Korea- Sarang'ın oluşumundan itibaren yılmadan ve çok çalışarak bugünlere geldik..Kore sevgisi bence çok ayrı bir şey..Kültüründeki mistik havadan ve yüz yıllar öncesine dayanan tarihi bağlarımızın gücü ile bugün burada olmaktan oldukça mutluyum..

Amacı sadece bu güzel platformu daha da büyük yerlere taşımak olan ve hepimizi ,kore sevenleri birarada tutmak olan Yönetimimiz adına şunu söylemek isterim..

'' Burada dostluk ve arkadaşlık bağlarının hiç bir şekilde gölgelenmeyeceği eşsiz olan bu mekanı gidebildiği kadar ileriye götürmek ve hep beraber sevginin gücü ile birbirimize destek olarak paylaşımlarda bulunmaktır.''

Emeği geçen herkese sonsuz sevgilerimi iletiyorum..

Ana Kraliçe
NiLLy Lee

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

3 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 11 Tem. - 12:48:53

Soseono

Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Merhaba Arkadaşlar ben Soseono,henüz yeni kraliyet ailesine katıldım ve aranızda olmaktan onur duyuyorum.

Bizleri biraya getiren Kore sevgisi işte bu ortak noktamız bizleri daha ileri götürecek ve inanıyorum ki harika dostluklar oluşacak.

Bu forumda henüz 1 aydır varım ve bu kadar sevdiğim bir forum olmadı.Hepinizin çok sıcakkanlı insanlar olduğunu hissedebiliyorum.

Ve herzaman dediğim gibi Korea- Sarang ailesini seviyorum..

Sevgi ve Saygılarımla......

Kullanıcı profilini gör

4 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir Paz 12 Tem. - 16:02:10

Sujini

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba Herkese ben Sujini(gerçek ismim şeyma),siteye üye olalı 1 haafta bile geçmedi ama sitenin sıcak kanlılığını sevecenliğini çok çabuk hissettim.Siteye üye olur olmaz kraliyet ailesine girdim bu beni çok sevindirdi.hepimiz kore sevdalılarıyız.pek real hayatta dostum yoktur nedeni aşırı kre sevemem diye söyleselerde sonunda sınıfımdan 3 kişiyi kore sevdalısı haline getirdim.
ben kolay kolay bir siteye bağlanamam ama bu siteyi çok ama çok sevdim siteye üye olduğum anda bağlandım.
bu site her zaman böyle sevecen olursa çok büyüyeceğine inanıyorum.

prenses sujini

Kullanıcı profilini gör http://koreafans.nice-board.com

5 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir Paz 12 Tem. - 16:19:28

nur06

Yeni Üye
Yeni Üye
slm ben büşra aslında bende sitedeki kişilerle tanışmak istiyordum bu çok iyi oldu buraya kore dizilerine bakarken üye oldum tabii sonra üye olduğuma ve böyle güzel bir siteden yararlanabildiğime çok sevindim.benim söyleyeceklerim bu kadar...

Kullanıcı profilini gör

6 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir Paz 12 Tem. - 17:15:18

park ji-sung

Aktif Üye
Aktif Üye
[b]nur06 Eğer çok çalışıp belli bir Seviye,ye gelirsen Sende kraliyet ailesine katılır ve Daha çok bizimle yakın olursun.
[/b]

Kullanıcı profilini gör

7 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 18 Tem. - 17:01:00

Herkese Merhabalar Ben Kral Sado Hanguk-Forum Joseon Ailesi Kralıyım buraya sizlere destek olmaya geldim umarım bu güzel aile çok daha ileri seviyelere taşınır ve çok daha güçlü bir krallık olursunuz. Sayın Ana Kraliçe Nilly Lee nin dediği gibi kore sevgisi çok farklı bir şey Smile Saygıyla Kalın

*/Seon Dae Wang Sado/*

Kullanıcı profilini gör

8 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 18 Tem. - 17:47:59

Soseono

Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Çok memnun oldum Kral Seon Dae Wang Sado desteğiniz için çok teşekkürler buna gerçekten ihtiyacımız var.İyi dilekleriniz için çok teşekkürler..

Kullanıcı profilini gör

9 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 18 Tem. - 17:51:04

ben teşekkür ederim Smile sayın veliaht prenses

Kullanıcı profilini gör

10 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir C.tesi 18 Tem. - 21:34:54

park ji-sung

Aktif Üye
Aktif Üye
Teşekkür ederiz.Karşı Forum krallığından iyi dilekler almak bizi mutlu eder.

Kullanıcı profilini gör

11 Geri: Forum Yöneticileri! Tanışalım. Bir Salı 26 Ocak - 17:45:52

Yoo Shine

Müdavim Üye
Müdavim Üye
İyi dilekleriniz için tesekkürler seon dae wang sado

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]