Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Güney Kore Nin En ünlü Mankeninin ölümünün Arkasındaki Sır Perdesi Aralandı!..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Güney Kore Nin En ünlü Mankeninin ölümünün Arkasındaki Sır Perdesi Aralarında!.. Koreli Manken, ıntiharı öncesi Yazdığı Mektubunda öyle şeyler Yazmış Ki!..

Geçtiğimiz ay intiharıyla dünyayı yasa boğan 26 yaşındaki model Jang Ja-yeon, intiharından bir hafta önce yazdığı bir mektup ortaya çıktı.7 sayfalık mektup genç modelinin ölümünün ardındaki sır perdesini araladı. Mektupta menajerinin kendisini seks kölesi olarak kullandığını, rol kapabilmesi için medya yöneticileri ve CEO larıyla yatmaya zorladığını anlatıyor. Dün ortaya çıkan mektupta Jang, eğlence endüstrisini yöneten erkeklere ağır suçlamalarda bulunuyor.

Güney Kore nin en sevilen televizyon dizisi "Boys Over Flowers"ın (Çiçekler Üstündeki Erkekler) yıldızı Jang, mektubunda Güney Kore deki televizyon ve sinema endüstrisi içindeki seks skandalını açığa çıkarınca polis, sektördeki güçlü erkeklerden bazılarıyla ilişkilerini soruşturmaya başladı.Suçlamaların merkezindeki menajeri Kim Sung-hoon ise erkek bir modele sarkıntılık ettiği haberleri üzerine Japonya ya kaçtı.

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
EVET BU HABER BOYS OVER FLOWERS DİZİSİNİ İZLEYENLERİ ÇOK ÜZCELK EMİNİM ...PEKİ BU KIZ KİM BİLEN VAR MI?

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Jang Ja -Yeon

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
DİZİDE HATIRLICANIZ GİBİ ADI SUNNY'Dİ.

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Modeli ve yeni oyuncu Jang Ja Yun (27), kimin Sunny (one of the Jin Pazar Mi üçlü bir rolü oynuyor) Çiçekli önce KBS "Boys in" Bugün (7.) intihar etti. This news has shocked the Korean public, especially fans of “ Boys Before Flowers “. Bu haber "Kore halk, Çiçekli önce" Çocuklar ve özellikle taraftarları şok etti.
Jang Ja Yun was discovered by her elder sister at around 7.34pm (GMT +9) dead in her apartment in Bundang, Gyeonggi-Do, where she apparently hung herself to death. Jang Ja Yun etrafında 7:34 onu abla tarafından (GMT +9) Bundang her apartment, Gyeonggi-ölü, burada görünüşte ölüm kendini astı mı keşfedildi. According to a close friend of her: “Jang Ja Yun was recently troubled by her contract with her management agency and also the proportion of her scenes in TV dramas. Yakın bir arkadaşına göre ona: "Ja Jang Yun son onu yönetim kuruluşu ile yaptığı sözleşmenin ve TV drama filmindeki sahneler de orantılı sorunlu oldu. At 230pm yesterday, she even said something like she was tired and wanted to die.” 230pm Dün, o da dedi gibi o yorgun ve ölmek istedim. "


A related personnel from her management company confirmed news of her suicide with the media. Onu yönetim şirketinin bir ilgili personel medya ile intihar haberleri doğruladı. According to a spokeperson from the Bundang Police Department: “Today we have received a case about Jang Ja Yun's death but the investigators are now still at the suicide scene.” Bu Bundang Emniyet Müdürlüğü bir spokeperson göre: "Bugün Jang Ja Yun ölümü ile ilgili bir durum ama intihar sahne olan müfettişler artık çekici aldınız."
The F4s and other cast who are currently still filming, were shocked after receiving this terrible news. Bu F4s ve diğer döküm şu anda hala filme, bu korkunç haber aldıktan sonra şok oldu. A crew member with the production team said: ” It is now 10pm at night (Korean time) and we are still rushing through. Üretim ekibi ile birlikte bir ekip üyesi dedi ki: "Şimdi 10 gece (Korece Timne) dir ve hala üzerinden acele vardır. Everyone is seriously affected after learning of her death. Herkes onu ciddiye ölüm öğrenme sonra etkilenir. Why must all the unlucky things befall upon us?” Neden tüm uğursuz şey bize bağlı olmak gerekir? "

Another crew member said: “All the cast and crews will go to her wake tomorrow morning (8th) after the shooting ends.” Bir diğer ekip üyesi dedi ki: "Tüm döküm ve mürettebatı onu uyandırmak için yarın sabah () çekim sonrası 8. biter gider."

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi

Kullanıcı profilini gör

Soseono


Güvenlik Ekibi
Güvenlik Ekibi
Adı: 장자연 / Jang Ja Yun (Jang Ja Yeon)
* Profession: Model, actress * Meslek: Model, oyuncu
* Birthdate: 1980-Jan-25 * Doğum Tarihi: 1980-Ocak-25
* Death: 2009-Mar-07 (suicide) * Ölüm: 2009-Mar-07 (intihar)
* Height: 168cm * Boy: 168cm
* Family: One sister and one brother * Aile: Bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşiAbout Jang Ja Yun Jang Ja Yun Hakkında

Jang Ja Yun was an actress who began earning a lot of recognition for her minor roles in several movies and TV dramas. Jang Ja Yun olan birçok film ve TV drama içinde küçük roller için tanıma bir çok kazanç başlayan bir kadın oyuncu oldu. Recently, she walked the red carpet at the 45th Baeksang Awards and was going to debut on the big screen with two new upcoming movies. Son zamanlarda, o 45. Baeksang Ödüller ve kırmızı halı yürüdük büyük ekranda iki yeni olan filmler ile ilk için gidiyordu. Her most recent drama is the hit TV series, “Boys Before Flowers.” She portrayed Sunny who was in the Jin-Sun-Mi trio, a group of mean girls who pick on the female protagonist. Onun en son tiyatro bulunanlar TV dizisi, "Çiçekler önce Boys olduğunu." O kim Jin in-Pazar-Mi üçlüsü olan kadın kahraman uğraşmak anlamına kızlar bir grup oldu Sunny portrayed. The staff and crew of “Boys Before Flowers” said that Jang was “always bright and positive, with a lot of passion for acting.” Bu personel ve "Çocuklar ve mürettebat önce Çiçekler" bu Jang "her zaman parlak ve olumlu, hareket için tutku çok olduğunu söyledi."

On March 7th, 2009, Jang Ja Yun's suicide sent shock waves across Korea. 7 Mart, 2009 tarihinde, Jang Ja Yun's intihar Kore arasında şok dalgaları gönderdi. She was found dead in her home in Bundang. O Bundang yılında evinde ölü bulundu. According to the local police, Jang had committed suicide by hanging herself from a railing along the stairs in her home. Yerel polise göre Jang onun evinde merdivenlerden boyunca bir korkuluk gelen kendini asma tarafından intihar vardı. She was discovered around 7:34 PM by her sister. O kız kardeşi tarafından 7:34 civarında keşfedilmiştir.

Another piece of news about Jang was reported a few days ago. Yandan bir başka parça hakkında Jang birkaç gün önce bildirildi. A letter that was written by the Korean actress before her death was discovered. Bu Korece oyuncu tarafından ölüm önce yazılmış bir mektup ortaya çıktı. She had addressed the letter to her manager, Yun, claiming that her former manager, named Kim, had verbally abused her and physically assaulted her. O onun yöneticisi, Yun, için mektup Onun eski yöneticisi, Kim adında, sözlü suistimal iddia ele vardı onu ve fiziksel ona saldırdı. The letter claimed that she was forced to have sex with high-profile figures in the entertainment business. Mektupta o eğlence sektöründe yüksek profilli rakamları ile seks yapmak zorunda olduğunu iddia etti. The letter brings up the possibility that Jang's suicide was not only out of depression, originally thought to be caused by the death of her parents ten years ago. Mektup olasılığını da Jang's intihar değil sadece depresyon, aslında onu anababaların ölümü ile on yıl önce neden olduğu tahmin olduğunu görüntüler. After revealing the letter, her current manager Yun also attempted suicide to avoid backlash from releasing the letter. Harf vermeden sonra, onun mevcut yöneticisi Yun de mektup bırakmadan gelen boşluk önlemek için intihar girişiminde. He is currently recovering in the hospital. Şu anda hastanede kurtarma olduğunu.

Police are still investigating the letter as of now. Polis hala şimdi olarak mektup araştırıyoruz.

Jang joins a growing list of Korean celebrities such as Choi Jin Shil and Ahn Jae Hwan, who have committed suicide in recent years. Jang Choi Jin Shil ve Ahn Jae Hwan, kim son yıllarda intihar var gibi Korece ünlü büyüyen bir liste katıldı

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content


Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz