AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

''Happiness/Hengbok [2007] ''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
NiLLy Lee
Onursal Üye
Onursal Üye

Kadın
Meslek : Korean Ost
Favori Diziniz : The Book Of Three Han
Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 287230
Doğum tarihi : 17/10/84
Ruh Halim :
Madalya :

MesajKonu: ''Happiness/Hengbok [2007] ''   Perş. 4 Haz. - 15:05:51

Yönetmen: Jin-ho Hur
OyuncuLar : Jeong-min Hwang, Su-jeong Lim

Ben hep 2 tür Güney kore fiLmi oLduguna inandım.Birinde kızLar çekingendir, erkekLer nazik.Erkek kovaLar , kız kaçar, öpüşmezLer, eL eLe tutuşmak büyük iLerLemedir.Kızı hic sigara içerken göremeyiz.Daha naif, daha masumdur hikayeLer.Ben heraLde o yüzünü seviyorum Korenin (:

Diğer tür ise daha gercekcidir.Erkek gibi kadın da istekLerini diLe getirir.İçki içer, sigara içer, davetkardır, küfür eder.Vs vs.
Bu ikinci türe giren bir fiLm.Masumiyeti iLe hatırLadıgımız Su-Jeong hayranLarını şaşırtacak sahneLer içeriyor.Bu anLamda Su Jeong'ın kariyerinde birbirinin benzeri roLLer arasından sıyrıLacak aykırı bir karakter

Biri bar işLetmecisi Young-Su aLkoLiktir ve siroz hastaLığına yakaLanmıştır.Tedavi oLmazsa öLeceği için bardaki hisseLerini devredip bir senatoryuma yerLeşir."umut evi" adındaki bu yerde türLü kanser hastası hem doktor kontroLünde tedavi oLur hem de doğada şifaLı bitkiLer topLayıp aLternatif yoLLar arar.

Eun-Hee'de burada 8 yıLdır kaLan bir akciğer kanserLidir.CiğerLerinin %40'ı çaLışıyordur ve koşmak biLe onu öLdürebiLir.

Beraber kaLdıkLarı süre içinde yakınLaşırLar ve Eun-Hee ayrı eve çıkmayı tekLif eder Young-Su'ya."Sana çok iyi bakarım, tedavine yardımcı oLurum.EvLenmemiz şart değiL " der..

GüzeL giden günLerin, köy yaşamının devamında Young-Su iyiLeşir, Eun-Hee ise haLa öLümü bekLemektedir.SağLığına kavuşan Young-Su yeniden SeuL'e dönmek ister...Bu tekrar sigara, aLkoL, gece hayatına da dönüş demektir..Devamı ise hayLi iLginç

FedakarLık ve emek üzerine iLginç bir fiLm
Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

''Happiness/Hengbok [2007] ''
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2007-2008 6,7,8 Sbs Sonuçları
» 28 Weeks Later (28 HAFTA SONRA) 2007 TÜRKÇE DUBLAJ
» Joji Hirota - Japanese Folk Songs (2007)
» 23 Numara / The Number 23 (2007) Online İzle - Türkçe Dubalaj {Jim Carrey}