Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

''Sarang-ttawin piryo-eopseo / Love me not [2006] ''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

NiLLy Lee


Onursal Üye
Onursal Üye

Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

NiLLy Lee


Onursal Üye
Onursal Üye
사랑따윈 필요없어


yönetmen: Lee Cheol-Ha
oyuncuLar: Kim Joo-Hyuk, Moon Geun-Young

Julian in hapisten çıktığı sırada en yakın iki arkadaşından biri olan Jin in öldüğünü öğrendiği sırada Jin in yıllardır görmediği kızkardeşi Kim bir cenaze töreninden ayrılmakta.Babası ölmüş ve ona hatırı sayılır bir servet bırakmış. Ama yasını paylaşabileceği yanında hiç kimsesi yok.

Bir süre sonra herkes tarafından kazınkanmış Julian i adamın biri tarafından tehdit edilirken izliyoruz. Adam bir ay içinde 2.7 milyon ve faiz olarak da 6 milyon istiyor. Bizim Julian de zil. Parayı bulmak zorunda zira canını çok seviyor.

O sırada ölen Jin in avukatından gelen haberle aklına harika bir fikir geliyor. Giyinip kuşanıp Kim in yanına kardeşi olarak gidiyor. Sevgiyle kıucaklanıp herşeyin kucağına düşeceği hayali Kim in inatçı asi ve mutsuz havasıyla yıkılıyor. Ama Julien kolay pes edenlerden değil. Dolandırıcılık ve Jigololuk kariyeri ile alemde efsane olarak adı geçmiş. Üstelik eskiden çalıştığı ve kendisini tehdit eden adam tarafından an be an izleniyor. Haliyle o da Kim peşinde sevgisini kazanıp mirasdan hak almaya çalışıyor.

Bu süreçte Kim bir türlü Julien e güvenmiyor hep yalnız olmaya alışmış. Ama isyanının bir sebebi de 13 yaşında kör olması. Onun deyimiyle doğuştan kör olsa böyle acı çekmezmiş. Sonradan görme yeteneği kayboldukça azabın katlanıyor. Hırçınlığının sebeplerinden biride bu. Julian ın Kim hakkında ilk öğrendiği şey dokunulmaktan hoşlanmadığı. Kim in de Julian ile ilk öğrendiği şeylerden biri aklına koyduğu şeyi muhakkak yaptığı. Dokunulmaktan hoşlanmayan Kim in koluna girmesi bile Julian için aklıyla kazandığı bir zafer. Fakat bu kazanmaya çalıştığı savaşta öyle bir zaman oluyor ki Kim onun elinin sıcak olmasını farkeden tek insan oluyor. Bu onlar arasında hep bir bağ oluyor.Kullanıcı profilini gör http://korea-sarang.asiafreeforum.com

_YuRi_


Administratör
Administratör
Paylaşım için teşekkürler.

Kullanıcı profilini gör

Sponsored content


Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz