Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

''Boys Over Flowers 2. Sezon Ön Bilgileri''

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 ''Boys Over Flowers 2. Sezon Ön Bilgileri'' Bir Salı 26 Mayıs - 20:09:42

_YuRi_


Administratör
Administratör
Boys Over Flowers 2. sezon ön bilgileri

Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için tıklayın.
Eğer KBS'nin popüler draması ''Boys over Flowers'' ı izliyorsan 1. sezonun son bölümünde,12. bölümde jandi ve joon pyonun koşullar yüzünden ayrı kaldıklarını biliyorsundur.
Buna rağmen, bu pazartesi verilecek 13. bölüm yeni bir başlangıcın habercisi.
2 sezonda bizi yeni ne tür gelişmeler bekliyor ? Jandi lise 3. sınıfa geçmiş, Joon pyosu eksik F4 grubu ise şimdi Shinhwa üniversitesine gidiyor.Bu arada junpyo Macau'da, ShinHwa grubunun işleri yönetiyor.
Jandi'nin omuzarıyla ilgili bazı sıkıntıları var ve bir check-up yaptırmaya gider.Konulan teşhis iyi değildir, doktoru omuzları için tedavi süresinin geçtiğini söyler ( kaçırıldığı zaman joon pyo için kendini sandalyenin önüne attığında olmuş )Normalde bu pek problem değildir ama birdaha hiç bir zaman yüzemeyecektir.(hayalleri yıkılmıştır)
Duydukları yüzünden harap olmuş gibi hissediyordur ve joon pyo'ya da söylemek için F3 ile birlikte Macau'ya gider.Birçok karakter diziye dahil olacak bazıları eski bölümlerde görülmüş bazıları yeni tanıtılacak karakterler.
Ha Jae Kyung ( Lee min Jung) JK Group'un sahibinin kızı, 13.bölümde joon pyo'nun nişanlısı olarak diziye dahil olacak.Goo joon Hee ( kim hyun Joo, joon pyo'nun ablası rolünde, dramatik tanıtımıyla( dramatik bir öyküsü var heralde Gulmek ) 15. bölümde diziye dönecek ve jandi&joon pyo ilişkisinde büyük rolü olacak.
Aynı zamanda Hoon Hee'nin geçmişi hakkında daha çok şey öğreneceğiz.

Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için tıklayın.Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için tıklayın.

Diğer yeni karakterler, Yi jung'un ilk aşkı,Ji hoo'nun büyükbabası (önceki başkan) ve joon pyo'yu tehlikeden kurtaran esrarengiz bir kız.Joon Pyo 15 bölümde F4 ile (yeniden Smile ) koreye döner ve shinhwa üniversitesine başlar.

Macauda geçen 13. ve 14. bölüm zaten çekilmişti, Macau Yeni Kaledonya'dan sonra dizinin çekildiği 2. deniz aşırı ülkedir.


Ve bu sabah KBS'nin Boys over Flowers için extra 2 bölüm planları vardı.(dizinin 24 değilde 26 bölüm olmaz ihtimali var.) Group Eight daha önce 24 bölümün yeterli olacağı kararını almıştı ama.

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz